Utylizacja amunicji.

W związku z przebudową serwisu pewne informacje z poprzedniego forum (np. nazwy użytkowników) są niedostępne. Za utrudnienia przepraszamy.

Moderators: moderator, Hanna Marliere

Utylizacja amunicji.

Postby archiwum » Wed Mar 03, 2004 2:41 pm

Szanowni Państwo,

Jestem byłym żołnierzem zawodowym i przedstawicielem firmy, która zajmuje się rozpoznaniem i niszczeniem niewybuchów, materiałów wybuchowych i amunicji.

Problem ten będzie szczególnie ważny po wejściu Polski do Unii Europejskiej.

Poszukuję informacji o firmach, które zajmują się utylizacją lub recyklingiem amunicji (różnego kalibru).

Czy Państwo mogą udzielić mi informacji jakie firmy zajmują się tymi problemami?

Proszę o kontakt.
Łączę wyrazy szacunku.

Andrzej Żarczyński
a.zarczynski@gazeta.pl
archiwum
 
Posts: 0
Joined: Wed Apr 12, 2006 4:08 am

Re: Utylizacja amunicji.

Postby archiwum » Wed Apr 05, 2006 11:37 pm

Witam.
Nie wiem czy otrzymał już Pan jakieś informacje na temat tematu jaki pana interesuje, ale korzystając z tego ze znalazłem tą stronę i pańskie zainteresowanie chciałbym prościć Pana równierz o ewentualną pomoc. Ja jestem jeszcze żołnierzem zawodowym i zainteresowany byłbym materiałami na temat właśnie niszczenia i utylizacji wszelkiego rodzaju amunicji i innych rzeczy zwiazanych z wojskiem, nie to żebym robił Panu konkurencje ale potrzebuje takich informacji tylko i wyłącznie do pracy magisterskiej. Wiec jezeli posiadałby Pan jakieś materiały czy linki w formie elektronicznej to byłbym bardzo zobowiązany za udostępnienie mi w/w rzeczy.

Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam Mariusz B.
archiwum
 
Posts: 0
Joined: Wed Apr 12, 2006 4:08 am


Return to Archiwum wiadomości

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron